P08 Otteluohjelma ja tulokset la 13.4.2019

P08 KILPASARJA (Taso 1)

  1. LPS
  2. FC Reipas 08 Oranssi
  3. KaPy sininen

Kilpasarja Lohko A

HooGee sininen, FCK Black, LPS, MU Vihreä

Klo 09:00 HooGee sininen – FCK Black (kenttä 1)   0-0
Klo 09:00 LPS – MU Vihreä (kenttä 2)   3-0
Klo 10:30 LPS – HooGee sininen (kenttä 1)    1-0
Klo 10:30 MU Vihreä – FCK Black (kenttä 2)    3-0
Klo 12:00 HooGee sininen – MU Vihreä (kenttä 1)    4-0
Klo 12:00 FCK Black – LPS (kenttä 2)    0-5

Kilpasarja Lohko B

FC Honka Musta 1, FC Reipas P08 Oranssi, KaPy Sininen, RiPS/sininen

Klo 09:30 FC Honka Musta 1 – FC Reipas P08 Oranssi (kenttä 1)    0-1
Klo 09:30 KaPy Sininen – RiPS/sininen (kenttä 2)    1-0
Klo 11:00 KaPy Sininen – FC Honka Musta 1 (kenttä 1)    1-1
Klo 11:00 RiPS/sininen – FC Reipas P08 Oranssi (kenttä 2)    1-3
Klo 12:30 FC Honka Musta 1 – RiPS/sininen (kenttä 1)    0-3
Klo 12:30 FC Reipas P08 Oranssi – KaPy Sininen (kenttä 2)    3-1

Kilpasarja finaalit

Klo 14:00 D-finaali FCK Black – FC Honka Musta 1 (kenttä 1)    2-7
Klo 14:00 C-finaali MU Vihreä – RiPS/sininen (kenttä 2)    3-2
Klo 14:30 B-finaali HooGee sininen – KaPy Sininen (kenttä 1)    0-3
Klo 14:30 A-finaali LPS – FC Reipas P08 Oranssi (kenttä 2)     4-1

P08 HAASTESARJA (Taso 2)

  1. Valkealan KAJO
  2. HooGee valkoinen
  3. KaPy valkoinen

Haastesarja Lohko A

HooGee valkoinen, FCK White, HPS Vihreä, KaPy Valkoinen

Klo 11:30 HooGee valkoinen – FCK White (kenttä 1)    5-0
Klo 11:30 HPS Vihreä – KaPy Valkoinen (kenttä 2)    1-3
Klo 13:30 HPS Vihreä – HooGee valkoinen (kenttä 1)    0-1
Klo 13:30 KaPy Valkoinen – FCK White (kenttä 2)   3-0
Klo 14:30 HooGee valkoinen – KaPy Valkoinen (kenttä 3)    0-0
Klo 14:30 FCK White – HPS Vihreä (kenttä 4)    0-5

Haastesarja Lohko B

EsPa / keltainen, FC Honka Musta 2, LPS musta, RiPS/valkoinen

Klo 11:30 EsPa / keltainen – FC Honka Musta 2 (kenttä 3)    4-0
Klo 11:30 LPS musta – RiPS/valkoinen (kenttä 4)    4-1
Klo 13:30 EsPa / keltainen – LPS musta (kenttä 3)    0-2
Klo 13:30 FC Honka Musta 2 – RiPS/valkoinen (kenttä 4)    5-1
Klo 15:00 EsPa / keltainen – RiPS/valkoinen (kenttä 1)    0-0
Klo 15:00 FC Honka Musta 2 – LPS musta (kenttä 2)     1-1

Haastesarja Lohko C

Espoon Tikka, FC Kapina, KAJO P08, TuPS Harmaa

Klo 12:00 Espoon Tikka – FC Kapina (kenttä 3)    0-1
Klo 12:00 KAJO P08 – TuPS Harmaa (kenttä 4)     2-1
Klo 14:00 KAJO P08 – Espoon Tikka (kenttä 3)    3-2
Klo 14:00 TuPS Harmaa – FC Kapina (kenttä 4)    1-0
Klo 15:00 Espoon Tikka – TuPS Harmaa (kenttä 3)    0-7
Klo 15:00 FC Kapina – KAJO P08 (kenttä 4)    0-2

Haastesarja finaalit

Klo 16:00 A-finaali KAJO 08 – HooGee valkoinen (kenttä 4)    4-0
Klo 16:00 B-finaali LPS musta – KaPy Valkoinen (kenttä 3)    1-3
Klo 16:30 C-finaali TuPS Harmaa – EsPa keltainen (kenttä 4)    1-0
Klo 16:30 D-finaali FC Honka musta 2 – HPS Vihreä (kenttä 3)    2-4
Klo 16:30 E-finaali FC Kapina -RiPS valkoinen (kenttä 2)     3-0
Klo 16:30 F-finaali Espoon Tikka – FCK White (kenttä 1)    3-1

P08 HARRASTESARJA (Taso 3)

  1. FC Honka Keltainen A
  2. FC Honka Keltainen B
  3. EsPa/sininen

Harrastesarja Lohko A

HooGee oranssi, FC Honka Keltainen 08 A, HPS Valkoinen, EBK Oranssi

Klo 09:00 HooGee oranssi – FC Honka Keltainen A (kenttä 3)    0-4
Klo 09:00 HPS Valkoinen – EBK Oranssi (kenttä 4)    2-1
Klo 10:00 HPS Valkoinen – HooGee oranssi (kenttä 1)    4-0
Klo 10:00 EBK Oranssi – FC Honka Keltainen A (kenttä 2)    0-7
Klo 12:30 HooGee oranssi – EBK Oranssi (kenttä 3)    4-2
Klo 12:30 FC Honka Keltainen A – HPS Valkoinen (kenttä 4)    10-0

Harrastesarja Lohko B

KaPy Sinivalkoinen, MPS valkoinen, RiPS/ keltainen, TuPS Vihreä

Klo 09:30 KaPy Sinivalkoinen – MPS valkoinen (kenttä 3)    2-0
Klo 09:30 RiPS/ keltainen – TuPS Vihreä (kenttä 4)    0-5
Klo 10:30 RiPS/ keltainen – KaPy Sinivalkoinen (kenttä 3)    1-2
Klo 10:30 TuPS Vihreä – MPS valkoinen (kenttä 4)    2-3
Klo 13:00 KaPy Sinivalkoinen – TuPS Vihreä (kenttä  1)    1-2
Klo 13:00 MPS valkoinen – RiPS/ keltainen (kenttä 2)    2-4

Harrastesarja Lohko C

EsPa / sininen, FC Honka Keltainen 08 B, MPS punainen, MU Keltainen

Klo 10:00 EsPa / sininen – FC Honka Keltainen B (kenttä 3)    0-1
Klo 10:00 MPS punainen – MU Keltainen (kenttä 4)    2-3
Klo 11:00 MPS punainen – EsPa / sininen (kenttä 3)    1-4
Klo 11:00 MU Keltainen – FC Honka Keltainen B (kenttä 4)    0-2
Klo 13:00 EsPa / sininen – MU Keltainen (kenttä 3)    5-1
Klo 13:00 FC Honka Keltainen B – MPS punainen (kenttä 4)     3-0

Harrastesarja finaalit

Klo 15:30 A-finaali FC Honka Kelt. A – FC Honka Kelt. B (kenttä 4)    2-0
Klo 15:30 B-finaali EsPa / sininen – TuPS Vihreä (kenttä 3)    1-1 (rp. 4-2)
Klo 15:30 C-finaali KaPy Sinivalkoinen – HPS Valkoinen (kenttä 2)    1-1 (rp. 1-2)
Klo 15:30 D-finaali MPS valkoinen – RiPS/ keltainen (kenttä 1)    1-0
Klo 16:00 E-finaali MU Keltainen – HooGee oranssi (kenttä 2)     1-1 (rp. 1-3)
Klo 16:00 F-finaali MPS punainen – EBK Oranssi (kenttä 1)     0-3