2016 Ottelut & tulokset

HooGee P08 kiittää kaikkia vuoden 2016 turnaukseen osallistuneita – sää suosi, pelit kulkivat ja kaikilla tuntui olevan mukavaa, kiitos!

********************************************************************

Otteluohjelma ja tulokset:

Klo no Taso Kenttä 1 vs Tulos
10:00 1 3 HooGee Tornaadot pinkki LePa valkoinen  0 – 6
10:30 7 2 HooGee Tornaadot oranssi LePa vihreä  6-0
11:00 13 3 HooGee Tornaadot pinkki KaPy sinivalkoinen  7 – 4
11:30 19 2 HooGee Tornaadot oranssi FC Honka Puumat keltainen  6-2
12:00 25 3 HooGee Tornaadot pinkki Hoogee Mikropandat  1 – 2
12:30 31 2 HooGee Tornaadot oranssi Tampereen Ilves keltainen  2 -6
Alkusarjat pelattu, puolen tunnin tauko
13:30 37 3 Taso 3, A lohkon 3:s
KAPY SINIVALKOINEN
B3: HONKA LEOPARDIT   0 – 7
14:00 43 3 A2: TORNAADOT PINKKI B2: KAPY VALKOSIN  3 – 6
Klo no Taso Kenttä 2 vs Tulos
10:00 2 3 KaPy sinivalkoinen Hoogee Mikropandat  3 -1
10:30 8 2 FC Honka Puumat keltainen Tampereen Ilves keltainen  1-14
11:00 14 3 Hoogee Mikropandat LePa valkoinen  0 – 7
11:30 20 2 Tampereen Ilves keltainen LePa vihreä  6 -1
12:00 26 3 LePa valkoinen KaPy sinivalkoinen  7 -0
12:30 32 2 LePa vihreä FC Honka Puumat keltainen  5 -3
Alkusarjat pelattu, puolen tunnin tauko
13:30 38 3 A4: MIKROPANDAT B4: TORNAADOT KELTAISET  1 – 2
14:00 44 3 A1: LEPA VALKOINEN B1: GRIFK BLACK  3 – 2
Klo no Taso Kenttä 3 vs Tulos
10:00 3 3 Hoogee Tornaadot keltainen FC Honka Leopardit  1 – 4
10:30 9 2 Hoogee Tornaadot musta HooGee Barracudat P09 5- 1
11:00 15 3 Hoogee Tornaadot keltainen KaPy valkosininen  1 – 1
11:30 21 2 Hoogee Tornaadot musta GrIFK Red  1 – 4
12:00 27 3 Hoogee Tornaadot keltainen GrIFK Black  3 – 4
12:30 33 2 Hoogee Tornaadot musta KaPy valkoinen  3 -3
Alkusarjat pelattu, puolen tunnin tauko
13:30 39 2 Taso 2, A Lohkon 3:s
LEPA VIHREÄ
B3: TORNAADOT MUSTA  3 – 1
14:00 45 2 A2: TORNAADOT ORANSSI  B2: KAPY VALk  3 – 1
Klo no Taso Kenttä 4 vs Tulos
10:00 4 3 KaPy valkosininen GrIFK Black  2 – 2
10:30 10 2 GrIFK Red KaPy valkoinen  6 – 4
11:00 16 3 GrIFK Black FC Honka Leopardit  2 – 2
11:30 22 2 KaPy valkoinen HooGee Barracudat P09  8 – 2
12:00 28 3 FC Honka Leopardit KaPy valkosininen  1 – 2
12:30 34 2 HooGee Barracudat P09 GrIFK Red  1 – 10
Alkusarjat pelattu, puolen tunnin tauko
13:30 40 2 A4: HONKA PUUMAT KELTAINEN B4: HOOGEE BARRACUDAT  3 -1
14:00 46 2 A1: ILVES KELTAINEN B1: GRIFK RED  7 – 2
Klo no Taso Kenttä 5 vs Tulos
10:00 5 1 HooGee Tornaadot sininen LePa musta  1 – 4
10:30 11 1 HooGee Tornaadot valkoinen Valkealan Kajo  1 – 5
11:00 17 1 HooGee Tornaadot sininen FC Honka Puumat musta  1 – 3
11:30 23 1 HooGee Tornaadot valkoinen GrIFK White  0 – 6
12:00 29 1 HooGee Tornaadot sininen Tampereen Ilves  0 – 3
12:30 35 1 HooGee Tornaadot valkoinen EPS 08 Taitokoulu  1 – 6
Alkusarjat pelattu, puolen tunnin tauko
13:30 41 1 Taso 1, A Lohkon 3:s: LEPA MUSTA B3: GRIFK WHITE  2 -1
14:00 47 1 A2: HONKA PUUMAT MUSTA B2: VALKEALAN KAJO  3 – 1
Klo no Taso Kenttä 6 vs Tulos
10:00 6 1 FC Honka Puumat musta Tampereen Ilves  3 – 5
10:30 12 1 GrIFK White EPS 08 Taitokoulu  0 -2
11:00 18 1 LePa musta Tampereen Ilves  1 – 3
11:30 24 1 EPS 08 Taitokoulu Valkealan Kajo  3 – 3
12:00 30 1 LePa musta FC Honka Puumat musta  1 – 3
12:30 36 1 Valkealan Kajo GrIFK White  1 -1
Alkusarjat pelattu, puolen tunnin tauko
13:30 42 1 A4: TORNAADOT SINISET B4: TORNAADOT VALKOISET  8 – 2
14:00 48 1 A1: TAMPEREEN ILVES B1: EPS  6 – 1

Pelikenttien sijainti:

kartta.PNG

Mainokset