P10 Otteluohjelma

P10 ENEMMÄN PELANNEET (Taso 1)

Enemmän pelanneet Lohko A

HooGee Salamat sininen, PPJ Laru siniset, FC Wild sininen, Honka Haukat 11/1

Klo 14:15 HooGee Salamat sininen – PPJ Laru siniset (kenttä 5) 2-4
Klo 14:15 FC Wild sininen – Honka Haukat 11/1 (kenttä 6) 3-0 (luov.)
Klo 15:15 HooGee Salamat sininen – FC Wild sininen (kenttä 5) 2-6
Klo 15:15 PPJ Laru siniset – Honka Haukat 11/1 (kenttä 6) 3-0 (luov.)
Klo 16:15 HooGee Salamat sininen – Honka Haukat 11/1 (kenttä 5) 3-0 (luov.)
Klo 16:15 PPJ Laru siniset – FC Wild sininen (kenttä 6) 3-3

Enemmän pelanneet Lohko B

HooGee Salamat valkoinen, PPJ Laru valkoiset, EPS Tykittäjät 1, HooGee Salamat musta

Klo 14:15 HooGee Salamat valkoinen – PPJ Laru valkoiset (kenttä 7) 2-2
Klo 14:15 EPS Tykittäjät 1 – HooGee Salamat musta (kenttä 8) 2-3
Klo 15:15 HooGee Salamat valkoinen – EPS Tykittäjät 1 (kenttä 7) 0-4
Klo 15:15 PPJ Laru valkoiset – HooGee Salamat musta (kenttä 8) 6-7
Klo 16:15 HooGee Salamat valkoinen – HooGee Salamat musta (kenttä 7) 3-5
Klo 16:15 PPJ Laru valkoiset – EPS Tykittäjät 1 (kenttä 8) 5-2

Enemmän pelanneet finaalit

Klo 17:15 A-finaali HooGee Salamat musta – FC Wild sininen (kenttä 5) 1-3
Klo 17:15 B-finaali PPJ Laru sininen – PPJ Laru valkoinen (kenttä 6) 8-3
Klo 17:15 C-finaali HooGee Salamat sininen – EPS Tykittäjät 1 (kenttä 7) 5-5 (6-5)
Klo 17:15 D-finaali 1LA4 – 1LB4 (kenttä 8) ei pelata luovutuksen takia

P10 VÄHEMMÄN PELANNEET (Taso 2)

Vähemmän pelanneet Lohko A

HooGee Salamat vihreä, Honka Korpit 1, IIF, PPJ Laru oranssit

Klo 13:45 HooGee Salamat vihreä – Honka Korpit 1 (kenttä 5) 0-6
Klo 13:45 IIF – PPJ Laru oranssit (kenttä 6) 12-0
Klo 14:45 HooGee Salamat vihreä – IIF (kenttä 5) 0-9
Klo 14:45 Honka Korpit 1 – PPJ Laru oranssit (kenttä 6) 4-3
Klo 15:45 HooGee Salamat vihreä – PPJ Laru oranssit (kenttä 5) 1-6
Klo 15:45 Honka Korpit 1 – IIF (kenttä 6) 2-7

Vähemmän pelanneet Lohko B

Honka Korpit 2, Honka Haukat 11/2, EPS Tykittäjät 2, FC Wild valkoinen

Klo 13:45 Honka Korpit 2 – Honka Haukat 11/2 (kenttä 7) 3-0 (luov.)
Klo 13:45 EPS Tykittäjät 2 – FC Wild valkoinen (kenttä 8) 0-1
Klo 14:45 Honka Korpit 2 – EPS Tykittäjät 2 (kenttä 7) 0-1
Klo 14:45 Honka Haukat 11/2 – FC Wild valkoinen (kenttä 8) 0-3 (luov.)
Klo 15:45 Honka Korpit 2 – FC Wild valkoinen (kenttä 7) 1-5
Klo 15:45 Honka Haukat 11/2 – EPS Tykittäjät 2 (kenttä 8) 0-3 (luov.)

Vähemmän pelanneet finaalit

Klo 16:45 A-finaali IIF – FC Wild valkoinen (kenttä 5) 8-0
Klo 16:45 B-finaali Honka Korpit 1 – EPS Tykittäjät 2 (kenttä 6) 4-1
Klo 16:45 C-finaali PPJ Laru oranssi – Honka Korpit 2 (kenttä 7) 7-1
Klo 16:45 D-finaali 2LA4 – 2LB4 (kenttä 8) ei pelata luovutuksen takia

 

Mainokset