P08 Otteluohjelma ja tulokset

2018

P08 KILPASARJA (Taso 1)

Kilpasarja Lohko A

HooGee sininen, Gnistan keltainen, HJK East sininen, HyPS Sininen

Klo 08:30 HooGee sininen – Gnistan keltainen (kenttä 1) 0-0
Klo 08.30 HJK East sininen – HyPS Sininen (kenttä 2) 2-1
Klo 09:30 HooGee sininen – HJK East sininen (kenttä 1) 2-2
Klo 09.30 Gnistan keltainen – HyPS Sininen (kenttä 2) 4-0
Klo 10:30 HooGee sininen – HyPS Sininen (kenttä 1) 3-2
Klo 10:30 Gnistan keltainen – HJK East sininen (kenttä 2) 1-2

Kilpasarja Lohko B

FC Honka Akatemia, VJS, NuPS musta, TuPS valkoinen

Klo 08:30 FC Honka Akatemia – VJS (kenttä 3) 2-0
Klo 08:30 NuPS musta – TuPS valkoinen (kenttä 4) 0-3
Klo 09:30 FC Honka Akatemia – NuPS musta (kenttä 3) 5-1
Klo 09:30 VJS – TuPS valkoinen (kenttä 4) 0-2
Klo 10:30 FC Honka Akatemia – TuPS valkoinen (kenttä 3) 5-1
Klo 10:30 VJS – NuPS musta (kenttä 4) 1-0

Kilpasarja finaalit

Klo 12:00 C-finaali Gnistan keltainen – VJS  (kenttä 3) 2-0
Klo 12:00 D-finaali HyPS sininen – NuPS musta (kenttä 4) 8-1
Klo 12:30 A-finaali HJK East sininen – FC Honka Akatemia (kenttä 2) 2-4
Klo 12:30 B-finaali HooGee sininen – TuPS valkoinen (kenttä 1) 0-2

P08 HAASTESARJA (Taso 2)

Haastesarja Lohko A

HooGee valkoinen, EsPa Ninjat, FC Honka keltainen 1, HyPS punainen

Klo 09:00 HooGee valkoinen – EsPa Ninjat (kenttä 1) 3-0
Klo 09:00 FC Honka keltainen 1 – HyPS punainen (kenttä 2) 1-5
Klo 10:00 HooGee valkoinen – FC Honka keltainen 1 (kenttä 1) 1-0
Klo 10:00 EsPa Ninjat – HyPS punainen (kenttä 2) 0-4
Klo 11:00 HooGee valkoinen – HyPS Punainen (kenttä 1) 0-3
Klo 11:00 EsPa Ninjat – FC Honka keltainen 1 (kenttä 2) 0-2

Haastesarja Lohko B

FCFJ sininen 1, HJK East valkoinen, NJS keltainen, TP-49

Klo 09:00 FCFJ sininen 1 – HJK East valkoinen (kenttä 3) 0-0
Klo 09:00 NJS keltainen – TP-49 (kenttä 4) 0-3
Klo 10:00 FCFJ sininen 1 – NJS keltainen (kenttä 3) 1-0
Klo 10:00 HJK East valkoinen – TP-49 (kenttä 4) 2-1
Klo 11:00 FCFJ sininen 1 – TP-49 (kenttä 3) 1-0
Klo 11:00 HJK East valkoinen – NJS keltainen (kenttä 4) 1-2

Haastesarja finaalit

Klo 13:30 C-finaali FC Honka keltainen – TP-49 (kenttä 3) 4-2
Klo 13:30 D-finaali EsPa Ninjat – NJS keltainen (kenttä 4) 1-2
Klo 14:00 A-finaali HyPS Punainen – FCFJ sininen (kenttä 3) 3-1
Klo 14:00 B-finaali HooGee valkoinen – HJK East valkoinen (kenttä 4) 2-0

P08 HARRASTESARJA (Taso 3)

Harrastesarja Lohko A

HooGee oranssi, EPS musta B, FCFJ sininen 2, KaPy sinivalkoinen

Klo 11:30 HooGee oranssi – EPS musta B (kenttä 1) 0-3
Klo 11:30 FCFJ sininen 2 – KaPy sinivalkoinen (kenttä 2) 1-5
Klo 12:30 HooGee oranssi – FCFJ sininen 2 (kenttä 3) 4-1
Klo 12:30 EPS musta B – KaPy sinivalkoinen (kenttä 4) 1-1
Klo 14:30 HooGee oranssi – KaPy sinivalkoinen (kenttä 3) 1-2
Klo 14:30 EPS musta B – FCFJ sininen 2 (kenttä 4) 2-0

Harrastesarja Lohko B

GrIFK green, Gnistan valkoinen, TuPS vihreä, HJK East keltainen

Klo 11:30 GrIFK green – Gnistan valkoinen (kenttä 3) 0-4
Klo 11:30 TuPS vihreä – HJK East keltainen (kenttä 4) 2-0
Klo 13:00 GrIFK green – TuPS vihreä (kenttä 1) 2-1
Klo 13:00 Gnistan valkoinen – HJK East keltainen (kenttä 2) 2-0
Klo 15:00 GrIFK green – HJK East keltainen (kenttä  3) 2-1
Klo 15:00 Gnistan valkoinen – TuPS vihreä (kenttä 4) 1-0

Harrastesarja Lohko C

HyPS musta, MPS valkoinen, FC Honka keltainen 2, HJS sininen

Klo 12:00 HyPS musta – MPS valkoinen (kenttä 1) 2-0
Klo 12:00 FC Honka keltainen 2 – HJS sininen (kenttä 2) 0-1
Klo 13:00 HyPS musta – FC Honka keltainen 2 (kenttä 3) 2-1
Klo 13:00 MPS valkoinen – HJS sininen (kenttä 4) 0-6
Klo 15:30 HyPS musta – HJS sininen (kenttä 3) 0-0
Klo 15:30 MPS valkoinen – FC Honka keltainen 2 (kenttä 4) 4-6

Harrastesarja finaalit

Klo 16:30 3-9 – 3-10 (kenttä 3) Hoogee OranssiHJK East keltainen 4-1
Klo 16:30 3-11 – 3-12 (kenttä 4) FCFJ sininen 2 – MPS valkoinen 5-6
Klo 17:00 3-5 – 3-6 (kenttä 3) HyPS musta – GrIfk Green 2-0
Klo 17:00 3-7 – 3-8 (kenttä 4) FC Honka keltainen 2 – TuPS vihreä 0-3
Klo 17:30 3-1 – 3-2 (kenttä 3) Gnistan valkoinen – HJS sininen 3-1
Klo 17:30 3-3 – 3-4 (kenttä 4) Kapy sinivalkoinen – EPS musta 8-0

Mainokset