P08 OTTELUOHJELMA & TULOKSET 2017

P08 KILPASARJA (Taso 1)

Kilpasarja Lohko A

Klo 10:00          Hoogee Tornaadot Sininen – KaPy Sininen (kenttä 5)  5 – 9
Klo 10:00          Valkealan Kajo – FC Honka Haaste (kenttä 6)  0 – 2
Klo 11:00          HooGee Tornaadot sininen – Valkealan Kajo (kenttä 5) 7-0
Klo 11:00          KaPy sininen – FC Honka Haaste (kenttä 6) 10-2
Klo 12:00          HooGee Tornaadot Sininen – FC Honka Haaste (kenttä 5) 10-2
Klo 12:00          KaPy sininen – Valkealan Kajo (kenttä 6) 2-1

Kilpasarja Lohko B

Klo 10:30          HooGee Tornaadot valkoinen – EPS TK (kenttä 5) 3-7
klo 10:30          Käpa 08 City – LePa punainen (kenttä 6) 5-0
Klo 11:30          HooGee Tornaadot valkoinen – Käpa 08 City (kenttä 5) 4-3
Klo 11:30          EPS TK – LePa punainen (kenttä 6) 9-1
Klo 12:30          HooGee Tornaadot valkoinen – LePa punainen (kenttä 5) 4-0
Klo 12:30          EPS TK – Käpa 08 City (kenttä 6) 6-1

Kilpasarja finaalit

Klo 13:30          D-finaali: Valkealan Kajo –  LePa punainen (kenttä 2) 7-2
Klo 13:30          C-finaali: FC Honka Haaste – Käpa 08 City  (kenttä 1) 7-3
Klo 14:30          B-finaali: HooGee Tornaadot sin – HooGee Tornaadot val(kenttä 2) 3-2 (rl)
Klo 14:30          A-finaali: KaPy sininen – EPS TK (kenttä 1) 2-6


P08 HAASTESARJA (Taso 2)

Haastesarja Lohko A

Klo 10:30          HooGee Tornaadot oranssi – FC Honka United musta (kenttä 1) 3-3
Klo 10:30          EPS Gepardit punainen – Espoon Tikka oranssi (kenttä 2) 4-4
Ko 11:30           HooGee Tornaadot oranssi – EPS Gepardit punainen (kenttä 1) 3-3
Klo 11:30          FC Honka United musta – Espoon Tikka oranssi (kenttä 2) 3-3
Klo 12:30          HooGee Tornaadot oranssi – Espoon Tikka oranssi (kenttä 1) 2-5
Klo 12:30          FC Honka United Musta – EPS Gepardit punainen (kenttä 2) 5-2

Haastesarja Lohko B

Klo 10:30          Ilves keltainen – VJS Myyrmäki valkoinen (kenttä 3) 6-3
Klo 10:30          KaPy valkoinen – LePa keltainen (kenttä 4) 1-4
Klo 11:30          Ilves keltainen – KaPy valkoinen (kenttä 3) 10-1
Klo 11:30          VJS Myyrmäki valkoinen – LePa keltainen (kenttä 4) 2-4
Klo 12:30          Ilves keltainen – LePa keltainen (kenttä 3) 7-3
Klo 12:30          VJS Myyrmäki valkoinen – KaPy valkoinen (kenttä 4) 4-6

Haastesarja finaalit 

Klo 13:30          D-finaali: HooGee Tornaadot oran – VJS Myyrmäki valk (kenttä 4) 5-2
Klo 13:30          C-finaali: EPS Gepardit punainen KaPy valkoinen (kenttä 3) 2-5
Klo 14:00          B-finaali: FC Honka United Musta – LePa keltainen (kenttä 3) 4-1
Klo 14:30          A-finaali: Espoon Tikka oranssi – Ilves keltainen (kenttä 4) 3 – 10


P08 HARRASTESARJA (Taso 3)

Harrastesarja Lohko A

Klo 10:00          HooGee Tornaadot pinkki – FC Honka United vihreä (kenttä 1) 6-2
Klo 10:00          HJK Kannelmäki valkoinen – Espoon Tikka sininen (kenttä 2) 7-0
Klo 11:00          HooGee Tornaadot pinkki – HJK Kannelmäki valkoinen (kenttä 1) 6-1
Klo 11:00          FC Honka United vihreä – Espoon Tikka sininen (kenttä 2) 7-2
Klo 12:00          HooGee Tornaadot pinkki – Espoon Tikka sininen (kenttä 1) 9-0
Klo 12:00          FC Honka United vihreä – HJK Kannelmäki valkoinen (Kenttä 2) 0-2

Harrastesarja Lohko B

Klo 10:00           HooGee Tornaadot musta –  EPS Gepardit valkoinen (kenttä 3) 4-3
Klo 10:00           VJS Myyrmäki punainen – KaPy sinivalkoinen (kenttä 4)  3 – 1
Klo 11:00           HooGee Tornaadot musta – VJS Myyrmäki punainen (kenttä 3) 4-4
Klo 11:00           EPS Gepardit valkoinen – KaPy sinivalkoinen (kenttä 4) 7-2
Klo 12:00           HooGee Tornaadot musta –  KaPy sinivalkoinen (kenttä 3) 7-4
Klo 12:00           EPS Gepardit valkoinen – VJS Myyrmäki punainen (kenttä 4) 3-4

Harrastesarja finaalit

Klo 13:30          D-finaali: Espoon Tikka sininen –  KaPy sinivalkoinen (kenttä 6) 4-6
Klo 13:30          C-finaali: FC Honka United vihreä –  EPS Gepardit valkoinen(kenttä 5) 4-7
Klo 14:00          B-finaali: HJK Kannelmäki valk – VJS Myyrmäki pun (kenttä 6) 5-1
Klo 14:30          A-finaali: HooGee Tornaadot pin – HooGee Tornaadot mu.  (kenttä 5) 6-2

turnauskartta_2017

Mainokset