Tulokset

 

Klo no Taso Kenttä 1 vs Tulos
10:00 1 3 HooGee Tornaadot pinkki LePa valkoinen 11-2
10:30 7 2 HooGee Tornaadot oranssi LePa vihreä  10-45
11:00 13 3 HooGee Tornaadot pinkki KaPy sinivalkoinen
11:30 19 2 HooGee Tornaadot oranssi FC Honka Puumat keltainen
12:00 25 3 HooGee Tornaadot pinkki Hoogee Mikropandat
12:30 31 2 HooGee Tornaadot oranssi Tampereen Ilves keltainen
Alkusarjat pelattu, puolen tunnin tauko
13:30 37 3 Taso 3, A lohkon 3:s B3
14:00 43 3 A2 B2

 

 

 

Klo no Taso Kenttä 2 vs Tulos
10:00 2 3 KaPy sinivalkoinen Hoogee Mikropandat
10:30 8 2 FC Honka Puumat keltainen Tampereen Ilves keltainen
11:00 14 3 Hoogee Mikropandat LePa valkoinen
11:30 20 2 Tampereen Ilves keltainen LePa vihreä
12:00 26 3 LePa valkoinen KaPy sinivalkoinen
12:30 32 2 LePa vihreä FC Honka Puumat keltainen
Alkusarjat pelattu, puolen tunnin tauko
13:30 38 3 A4 B4
14:00 44 3 A1 B1

 

 

 

Klo no Taso Kenttä 3 vs Tulos
10:00 3 3 Hoogee Tornaadot keltainen FC Honka Leopardit
10:30 9 2 Hoogee Tornaadot musta HooGee Barracudat P09
11:00 15 3 Hoogee Tornaadot keltainen KaPy valkosininen
11:30 21 2 Hoogee Tornaadot musta GrIFK Red
12:00 27 3 Hoogee Tornaadot keltainen GrIFK Black
12:30 33 2 Hoogee Tornaadot musta KaPy valkoinen
Alkusarjat pelattu, puolen tunnin tauko
13:30 39 2 Taso 2, A Lohkon 3:s B3
14:00 45 2 A2 B2

 

Klo no Taso Kenttä 4 vs Tulos
10:00 4 3 KaPy valkosininen GrIFK Black
10:30 10 2 GrIFK Red KaPy valkoinen
11:00 16 3 GrIFK Black FC Honka Leopardit
11:30 22 2 KaPy valkoinen HooGee Barracudat P09
12:00 28 3 FC Honka Leopardit KaPy valkosininen
12:30 34 2 HooGee Barracudat P09 GrIFK Red
Alkusarjat pelattu, puolen tunnin tauko
13:30 40 2 A4 B4
14:00 46 2 A1 B1

 

 

Klo no Taso Kenttä 5 vs Tulos
10:00 5 1 HooGee Tornaadot sininen LePa musta
10:30 11 1 HooGee Tornaadot valkoinen Valkealan Kajo
11:00 17 1 HooGee Tornaadot sininen FC Honka Puumat musta
11:30 23 1 HooGee Tornaadot valkoinen GrIFK White
12:00 29 1 HooGee Tornaadot sininen Tampereen Ilves
12:30 35 1 HooGee Tornaadot valkoinen EPS 08 Taitokoulu
Alkusarjat pelattu, puolen tunnin tauko
13:30 41 1 Taso 1, A Lohkon 3:s B3
14:00 47 1 A2 B2

 

 

Klo no Taso Kenttä 6 vs Tulos
10:00 6 1 FC Honka Puumat musta Tampereen Ilves
10:30 12 1 GrIFK White EPS 08 Taitokoulu
11:00 18 1 LePa musta Tampereen Ilves
11:30 24 1 EPS 08 Taitokoulu Valkealan Kajo
12:00 30 1 LePa musta FC Honka Puumat musta
12:30 36 1 Valkealan Kajo GrIFK White
Alkusarjat pelattu, puolen tunnin tauko
13:30 42 1 A4 B4
14:00 48 1 A1 B1

 

Mainokset